MESHMAG site tere-fere

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #3146

Ide kéretik minden általános észrevétel, megjegyzés, javaslat a MESHMAG oldallal kapcsolatban.

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #3147

Egyből egy kérdés:
      Tudatos, vagy a site motor korlátja hogy néhol angol szövegezés van?
      pl. YOU ARE AT, a navigátornál felül.

• Meshmag
        Adminisztrátor
        Meshmag on #3151

Ez egy sablon, nem fordítottuk le. Szerintünk belefér.

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #3152

Simán belefér, egyetértek, köszi.

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #3153

Hogy tudok fórum témakört nyitni, pl. 3DS MAX néven, ahol a max-os dolgok lennének?

• Felhasználó
      grafit on #3156

Nem bántólag kérdezem, csak zavaró:
      Ha meglátogatok egy weboldalt általában gyorsan, bár elsőre kicsit lassabban áll össze a kép, de itt minden egyes oldaltöltés lassacskán történik meg.
      Nálatok hasonló tapasztalat? Tudtok róla?

Biztos elfoglalt a szerveretek a backupok miatt 🙂

• Ratfai Gabor
        Felhasználó
        Ratfai Gabor on #3159

Szia!

Nálam nincs probléma a sebességgel egy átlagos sávszélű internetelérés esetében.

• Felhasználó
        Fehér Richárd on #3195

Nem egy gyorsvonat, de nálam sem kellemetlen a sebessége.

• Meshmag
        Adminisztrátor
        Meshmag on #3622

Optimalizáltuk több helyen a kódot. Szerintünk sokat gyorsult a cucc. Nálatok is észlelhető?

• Felhasználó
      Rimbee on #3431

Én problémásnak / zavarónak érzem, hogy a blog lista jellegű oldalakon a bejegyzések tartalmi sorrendje nem a szokásos. Itt arra gondolok, hogy a “kép – dátum+komment – cím – prefix” sorrend kissé megtévesztő, hirtelen nem lehet átlátni, hogy melyik kép melyik bejegyzéshez tartozik.

Természetesen meg lehet szokni, de miért kellene? A bevett “cím – dátum+komment – kép – prefix” sorrenddel szerintem sokkal egyértelműbb a listázás. Ez különösen zavaró ha más portálokról érkezik a látogató, hiszen 5-ből 4 portál körülbelül az utóbbi sorrendben jeleníti meg a bejegyzéseit. Az egyediség ebben az esetben és ilyen formában szerintem nem célszerű.

• Meshmag
        Adminisztrátor
        Meshmag on #3432

Hmmm. Kollegak azt mondjak, hogy ez a theme sajatja (a datum a kephez tartozo info). Rovid tavon biztosan nem nyulunk bele.

• Felhasználó
      Ákiboy on #3443

Sziasztok!
      off: Elöljáróban: Grat az oldalhoz, nekem szép emlékeim vannak a régi design21.hu ról, remélem ez is annyira felpörög, mint az fénykorában! 🙂

témánál maradva:
      A setup oldallal kapcsolatban kérdezném, hogy pl. a nyelv átállításának kísérletére a “You do not have sufficient permissions to access this page.” hibaüzenetet kapom. Ez ismert dolog, vagy nálam van a hiba?

• Meshmag
        Adminisztrátor
        Meshmag on #3446

Köszi a bíztatást! 🙂

Elöljáróban: ez nem saját blog/forum/stb motor, hanem wordpress. Minden előnyével és hátrányával együtt. Röviden: minden gondra ez a válasz.

A nyelv átállításánál nem hibaüzenetet kapsz, hanem azt mondja, hogy nincs jogosultságod. Nincsen, sajnos a motor faramuciságából adódóan csak magyar lehet felhasználó oldali nyelv. Dolgozunk az elhárításon.

A fórummal hasonló a helyzet. A fejlesztők tudnak a szinkronizációs hibáról, a következő frissítéssel igérik a javítást.

• Felhasználó
      Ákiboy on #3444

Most, hogy visszanéztem a topikba a végén azt írja, hogy az utolsó módosítást sampilampi végezte, abban az időben, amikor én, azzal az avatárral, ami az enyém, és ha ráviszem a sampilampi névre az egeret, az én profilomba akar ugrani. Itt valami bibi van. Röviden: valamiért sampilampiként nevezi el az utolsó hozzászólásomat. a név kivételével amúgy minden stimmel. 🙂

• Meshmag
        Adminisztrátor
        Meshmag on #3503

Fórum anomália helyreállítva!

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #3445

Igen, én is észrevettem, hogy engem ad meg helyetted, na majd a gépház reméljük megmagyarázza.

• Felhasználó
      Ákiboy on #3447

Értem, köszönöm! 🙂

• Felhasználó
      Imike on #3449

Sziasztok.

Első sorban nagyon jó kis honlap grat hozzá 🙂

Nekem egy olyan ötletem lenne, hogy egy külön menübe vagy hasonlóba, kész munkákat lehessen feltölteni. Ahol meg lehet beszélni a képet, hogy segítsük egymást. A kezdők köztük én is szívesen fogadják szerintem a profibb emberek tanácsát. 🙂

• Meshmag
      Adminisztrátor
      Meshmag on #3453

Köszi az ötletet! Összegyűjtjük és megnézzük hogyan és milyen funkciókkal bővítsük az oldalt.

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #3625

Igen, érezhető a javulás.

• Meshmag
      Adminisztrátor
      Meshmag on #4547

Úgy látom, hogy a sebesség kérdés megoldva…

• sampilampi
      Felhasználó
      sampilampi on #4551

Igen-igen, pörög mint az eszelős dervis

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.