Sketchbook

• Felhasználó
      levente on #3120

Heló, sziasztok!

Ezen az oldalon lesz ilyen szkecsbúk fórum, ahol lehet építőleg fikázni egymás cuccait? XD

• Meshmag
      Adminisztrátor
      Meshmag on #3126

Ha szeretnétek, hogy legyen, akkor lesz!

• Felhasználó
        levente on #3128

tudom, hogy egy fecske nem csinál nyarat, de nekem tetszene a dolog 🙂
        nemtudom mennyire lenne rá igény 🙂

• A hozzászólás módosításra került: 2 éve, 11 hónapja telt el- levente.

• Felhasználó
      grafit on #3130

Sziasztok!

Levente, szerintem is jó ötlet a Sketchbook. Örülnék valamiféle Contest-nek.
      És jó ötlet az oldal is. Végre 😉

• Meshmag
        Adminisztrátor
        Meshmag on #3237

Köszi, sokat dolgoztunk rajta! A Sketchbook tényleg nagyon jó ötlet. Gondolkodunk a megvalósításán.

• Felhasználó
      Ákiboy on #3648

Én szintén támogatnám az ötletet! 🙂
      a contest jó ötlet, inspirálóbb, mintha csak posztolgatni lehetne!

• Pilvax
      Felhasználó
      Pilvax on #3656

Üdv!

Nekem annyi javaslatom lenne, hogy a regisztráció fület nem egy legördülő menübe tenném az OLVASÓ fülön belül, hanem jobb felülre, mert mindenki ott keresi először. Szerintem felhasználóbarátabb(ha jól írtam)…
      Illetve, nagyon jó lenne egy olyan menüpont, ahova fel tudnám rakni az egyik ötletemet, mint megvalósítandó projektet, amit látnak a többiek, hozzá tudnak szólni, javaslatokat tudnának tenni illetve csatlakozni tudnak a projektben az általam keresett posztokra mint pl.: vágó, operatőr stb. Egy kis zárt közösséget alkotva meg lehetne hódítani az internetet, remekül lehetne szórakozni, olyan kapcsolati tőkénk lenne, ami elengedhetetlen jelenleg a munkaerőpiacon, arról nem is beszélve a munkahelyi stressz sem fenyeget egy-egy projektet, mert teljesen free-time-fun.
      Az így kialakult összeszokott csapatok, remekül tudnának érvényesülni a szakmában vagy akár saját vállalkozásba is kezdhetnek, de ez már nagyon sci-fi, előbb kell egy menüpont, ahol az egész elkezdhet kibontakozni, szerintem megérdemel egy esélyt.

Hosszú és tartalmas életet:
      Szedlák Attila Márk

• Pilvax
      Felhasználó
      Pilvax on #3658

ui
      a lényeg az lenne, hogy könnyen áttekinthető legyen és ne kelljen kibogarászni 151651 hozzászólásból azt amelyik kell.

• Meshmag
      Adminisztrátor
      Meshmag on #3659

🙂 köszi, megfontoljuk, megrágjuk, kitaláljuk, módosítjuk!

• mrdr
      Felhasználó
      mrdr on #4320

Szóljatok ha lesz ilyesmi hogy egyből leiratkozzam innen…

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.